اینفینیتی ساخت شرکت اینفینیتی است، کمپانی این شرکت توسط آرتی تودل و جان الریک و کری کریستین در سال 1968 در آمریکا تاسیس شد، شرکت اینفینیتی زیر مجموعه شرکت آمریکایی HARMAN است، کمپانی جی بی ال زیر مجموعه این شرکت است.

این شرکت سازنده انواع سیستم‌های صوتی حرفه‌ای است، محصولات شرکت اینفینیتی بسیار باکیفیت و نسبت به اکثر برندهای تولید کننده باند ماشین برتر است و بسیاری از ماشین‌های امروزی با این محصولات تجهیز میشوند.

انواع محصولات این شرکت مانند بلندگو اینفینیتی در انواع خودروهای آمریکایی، ژاپنی یا آلمانی و... به صورت اختصاصی بکار میروند.

باند اینفینیتی دارای انواع مختلفی است که که با داشتن تمامی سایزهای اسپیکیر استاندارد توانست انقلاب بزرگی را در ساخت انواع باند ایجاد کند، این شرکت برای هر نوع سیلیقه و ماشین در قیمتهای مختلف موجود است.

از مهمترین مدل های این محصول میتون به باندهای قدرتی مانند KAPPA 693-11I اشاره کرد، این باند دارای قدرت 330 وات و 110 RMS است.

شرکت اینفینیتی دارای تنوع در انواع مدلهای باند مانند بلندگو گرد، اسپیکر بیضی، کامپوننت است، که هر کدام میتواند با صدای عالی و منحصربه فرد خود هر شنونده‌ای را شگفت زده کند، باندهای این شرکت دارای وضوح صدای بسیار عالی و صدایی با حجم بالا است.

خصوصیات باندهای اینفینیتی

از خصوصیات اسپیکر INFINITY میتوان به این مواردی مانند این موارد اشاره کرد :

  • استحکام بالای آن‌های که بسیار محکم است و امکان ندارد به راحتی خراب یا فرسوده شود
  • وضوح و کیفیت بالای صدای انواع اسپیکرهای این برند شهرت جهانی دارد.

انواع بلندگو اینفینیتی

اسپیکرهای این شرکت به دو دسته تقسیم میشوند :

  • دسته اول را میتوان روی آمپلی‌فایر نصب کرد
  • دسته دوم محصولاتی هستند که آمپلی‌فایر را ساپورت نمیکنند.

در زمان خرید باند اینفینیتی باید حتما آن را با گارانتی اصلی شرکت تهیه کنید تا برند اصلی را داشته باشید. در این صفحه میتوانید لیستی از اسیپیکر های اینفینیتی را مشاهده کنید و اقدام به خرید آنها نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره حهرید میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.