DEH-S1250UB

1,630,000 تومان

DEH-S1252UB

1,870,000 تومان

DEH-S1253UB

2,030,000 تومان

DEH-S2250UI

1,970,000 تومان

DEH-S1152-UB

تماس بگیرید

DEH-S1153-UB

تماس بگیرید

DEH-S4150-BT

تماس بگیرید

امروزه خرید یک سیستم صوتی تصویری مناسب همه‌فن‌حریف برای جوانان که به دنبال هیجان هستند بسیار مهم است، ولی درعین‌حال کاری بسیار دشوار است. در این نوشته به معرفی ضبط پایونیر و پخش پایونیر خواهیم پرداخت.

انتخاب یک مدل از بین صد مدل که در بازار موجود است کار را سخت‌تر می‌کند برای همین باید همواره برای خرید خود هدف مشخص کنیم و رنج قیمتی که می‌توانیم هزینه کنیم را در نظر بگیریم.

نکته مهم بعدی که حتماً باید رعایت کرد این است که قبل از هرگونه خرید در مورد آن به خوبی تحقیق کنید تا بتوانید بهترین برند و کارآمدترین را انتخاب کنید و با داشتن اطلاعات کامل روانه بازار بشوید.

قیمت پخش پایونیر

به‌طورکلی در بازار ایران سیستم‌های صوتی و تصویری به دو دسته تقسیم می‌شوند که یکی از اینها زیاد در قیدوبند کیفیت نیست شامل سیستم‌های ارزان‌قیمت می‌شود می‌توان به برندهایی چون استار، سونی، کن وودونینا، مکسیدر، امری، سیرا، مارشال وچند مدل دیگر اشاره کرد که به‌وفور در دسترس می‌باشد.

گروه بعدی ویژه کسانی است که به صدای خوب علاقه دارند این بخش شامل سیستم‌های است که صدا و تصویر کیفیت دارند و مناسب برای افرادی است که برای این خصایص حاضر هستند هزینه کنند، چند مدل از پخش کارخانه‌هایی محدود محبوبیت خاصی پیداکرده‌اند که از مهم‌ترین آنها مدل‌ها ی مختلف از برندهای معتبر پخش پایونیر و جی وی سی است.

پخش پایونیر به علت اینکه تنظیمات زیاد و کیفیت صدای بالا دارد بیشتر موردتوجه قرارگرفته است.

تاریخچه پخش پایونیر

در ابتدا نورمو ماتسوموتو در گاراژ خانه‌اش به کمک همسرش مشغول تعمیر بلندگو بود، این سرآغاز راهی برای تأسیس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های الکتریکی جهان و قطب اصلی سیستم صوتی و اتومبیل شد.

زمانی که نورمو ماتسوموتو که یک موزیسین و موسیقیدان بود مشغول تعمیر یک بلندگو بود پی به علاقه خود به این کار برد و بعد مدتی که وقت را صرف توسعه‌ی یک اسپیکردینامیک کرد با موفقیت توانست A-B dynamic speaker را در سال 1937 ابداً کند، او بدین‌وسیله یک شرکت خانوادگی را افتتاح کرد.
او در دهه‌ی1950 کمپانی fukuin را تأسیس کرد. توانست به جایگاه والایی در اقتصاد ژاپن دست یابد و یکی از مطرح‌ترین و موفقترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی تجهیزات صوتی به‌ویژه اسپیکرها شد.

او در سال 1962 پخش پایونیر نخستین سیستم استریو مجزا، psc-5a را معرفی کرد این دستگاه بسیار موفق بود و به فرمت استاندارد صنعت استریو تبدیل شد.

در سال 1975 پایونیر نخستین پکیج مخصوص ماشین را که شامل آمپی فایر، کاست، تیونر، اکولایزر و غیره بود را عرضه کرد.

در سال 1977 پایونیر نخستین سیستم catv دو سویه جهان را در آمریکا معرفی کرد.

ضبط پایونیر

با افزایش رقابت بین شرکت‌های در دنیای فناوری ویدئویی، پایونیر توانست با رویکردی جدید در این عرصه بجای تمرکز به دیسک‌های توری، بر روی ایده‌ی استفاده از اشعه لیزری در تولیدات کار کند. او 30 سال پیش که نخستین دستگاه پخش‌کننده‌ی دیسک‌های ویدیویی لیزری صنعتی را به بازار جهانی عرضه کرد.

بهترین پخش پایونیر

تقریباً تمام بازار لوازم صوتی و تصویری خودرو در قبضه‌ی شرکت پایونیر است و احتمالاً هدف نهایی خرید شما یکی از محصولات این شرکت است در این بخش می‌توانید انواع محصولات این تولیدکننده را مشاهده کنید و به خرید پخش پایونیر بپردازید.